02-04.09. Мектеп «Денсаулық Аптасы» аудан акциясына қатынасты.

КММ "Троицк орта мектебі" Денсаулық апталығы іс-шаралар бойынша  есебі.

2016-2019 жылғы «Денсаулық» ҚР  денсаулық  дамыту бағдармаласын жүзеге асыру  мақсатында мектеп ішінде 2-6 қыркүйек аралығында Денсаулық аптасы өткізілді.

2 тамыз - 6 қыркүйек 2019 жылы мектепте Қазақстан Республикасының «Денсаулық" бағдарламасын  2016-2019 жылдары жоспарына сәйкес денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік " Денсаулық Апталығы» өтті. Басым бағыттары іске балалардың жұқпалы емес алдын алу мәселелері бойынша, инфекциялық аурулардың өршуін болдырмау тамақтан улану мен жаппай жұқпалы аурулардың және салауатты өмір салтын насихаттау, балалар мен жасөспірімдер арасында асыру арттыру болып табылады.

іс-шаралар жоспарына Сәйкес мектеп бойынша іс-шаралар таққан ақпараттық-талдамалық және спорттық-бұқаралық сипаты іске асыру жоспарын тартылып, сынып жетекшілері, барлық деңгейдегі. жетекшісі ФиС Сабиев А. Р.. Белсенді жұмыс жүргізілді мед.работником школы Байкеновой Р. Д. Осылай Тексер!